fbpx
+358 10 279 3550 info@countmaster.fi

Asiantuntijamme

Ajattelemme, että pystymme tarjoamaan asiakkaillemme uusimman tiedon mukaisen ja parhaan palvelun vain pitämällä tiimimme osaamisen huipputasossa. Osaavat asiantuntijamme ovat tärkein voimavaramme.

Asiantuntijamme

Jukka Hämäläinen

Jukka Hämäläinen

+358 50 338 3146
jukka.hamalainen@countmaster.fi

Maria Lempinen


Maria Lempinen


+358 45 111 8960
maria.lempinen@countmaster.fi

Petri Aksentjeff


Petri Aksentjeff


+358 40 521 6585
petri.aksentjeff@countmaster.fi

Camilla Rissa

Camilla Rissa

+358 45 110 4260
camilla.rissa@countmaster.fi

Päivi Kantola

Päivi Kantola

Tel: +358 10 821 6519
Mob: +358 50 301 2132
paivi.kantola@countmaster.fi

Sanna Pajula

Sanna Pajula

+358 40 960 9982
sanna.pajula@countmaster.fi

Kim Kerbs

Kim Kerbs

Tel: +358 10 821 6514
Mob: +358 50 330 9335
kim.kerbs@countmaster.fi

Jarmo Tähtinen

Jarmo Tähtinen

Tel: +358 10 821 6511
Mob: +358 400 500 576
jarmo.tahtinen@countmaster.fi

Jaana Tähtinen

Jaana Tähtinen

Tel: +358 10 821 6523
Mob: +358 50 376 5332
jaana.tahtinen@countmaster.fi

Annemari Tikkanen

Annemari Tikkanen

+358 10 279 3550
annemari.tikkanen@countmaster.fi

Noora Kerbs

Noora Kerbs

Tel: +358 10 821 6515
Mob: +358 50 330 9344
noora.kerbs@countmaster.fi

Anastasia Miniailo

Anastasia Miniailo

+358 10 279 3550
anastasia.miniailo@countmaster.fi

Mirja Lepistö

Mirja Lepistö

+358 10 279 3550
mirja.lepisto@countmaster.fi

Julia Kovaleva

Julia Kovaleva

+358 10 279 3550
julia.kovaleva@countmaster.fi

Laura Adamova

Laura Adamova

Tel: +358 10 821 6521
Mob: + 358 50 394 2418
laura.adamova@countmaster.fi

Blerta Kuqi

Blerta Kuqi

Tel: +358 10 821 6513
blerta.kuqi@countmaster.fi

Inge-Maj Nissinen

Inge-Maj Nissinen

+358 50 527 1700
inge-maj.nissinen@countmaster.fi

Katrin Järv

Katrin Järv

+358 10 279 3550
katrin.jarv@countmaster.fi

Oletko kiinnostunut liittymään joukkoomme?

Olemme jatkuvasti kasvava asiantuntijayhteisö, ja etsimme uusia osaajia joukkoomme. Selaa avoimia paikkojamme tai jätä avoin hakemus!